CERTYFIKATY

ISO 9001:2015 uzyskany w 2018r przez TUV NORD

 


POLITYKA JAKOŚCI

Nadrzędnym celem Kierownictwa i Załogi firmy jest wytwarzanie oraz terminowe dostarczanie produktów o najwyższym poziomie Jakości z uwzględnieniem kontekstu firmy oraz spełnienie wymagań i oczekiwań klientów. 
 
  Firma QMT MACHINING s.c. oferuje swoje usługi i wyroby w różnych gałęziach przemysłu. Celem zapewnienia konkurencyjności, elastyczności i zadowolenia Klienta stosujemy: 
 
• zmniejszanie ilości reklamacji

• nieustanne doskonalenie procesów produkcyjnych

• podnoszenie kwalifikacji załogi poprzez szkolenia, wykłady

• wypełnianie obowiązków wynikających z obowiązujących aktów prawnych

• doskonalenie systemu zarządzania jakością w oparciu o przyjętą normę ISO 9001:2015

• zobowiązania do spełnienia mających zastosowanie wymagań 
 
 
           Pracownicy Firmy  zawsze i w każdych warunkach postępują w sposób odpowiedzialny za jakość produkcji , środowisko oraz stan bezpieczeństwa i higieny pracy.  Załoga zna cele Polityki Jakości oraz realizuje je na co dzień. 
 
Polityka Jakości została przedstawiona, jest stosowana i utrzymywana na wszystkich szczeblach organizacji oraz publicznie dostępna. 
 
 


WYPOSAŻENIE IZBY KONTROLNO-POMIAROWEJ


Przenośny twardościomierz służący do weryfikacji obrabianych materiałów pod względem ich twardości i parametrów mechanicznych. Również służący do weryfikacji procesów obróbki termicznej i hartowania.

Liczne wyposażenie kontrolne jak: średnicówki 3-punktowe, mikromierze kabłonkowe, głębokościomierze, suwmiarki specjalne, sprawdziany gwintowe itd.

Urządzenie optyczne, ustawczo pomiarowe do narzędzi oraz weryfikacji detali

Ręczna maszyna CMM umożliwiająca pomiary wykonywanych detali, ich weryfikację oraz wydruki kontrolno-pomiarowe.

Chropowatościomierz do weryfikacji klasy powierzchni uzyskiwanych w procesie: frezowania, toczenia wycinania drutowego, szlifowania i polerowania

Skontaktuj się z nami!

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie!
napisz do nas